Home / Новини / У Львові Президент поспілкувався з представниками Об’єднання Добровольців.

У Львові Президент поспілкувався з представниками Об’єднання Добровольців.

Під час робочої поїздки до Львівської області Президент України Володимир Зеленський ушанував пам’ять полеглих героїв АТО/ООС і поспілкувався з їхніми рідними та близькими.

Глава держави поклав квіти до меморіального знака на Личаківському кладовищі. На території цвинтаря є низка почесних поховань. Було відведено й місце для поховання учасників АТО/ООС. Тут, зокрема, поховані генерал-майор Сергій Кульчицький, полковник МВС Андрій Соколенко, Герой України, відомий оперний співак Василь Сліпак, інші військові й Герої Небесної Сотні.

Володимир Зеленський зізнався, що на місці поховання героїв його переповнюють важкі відчуття, адже він усвідомлює ту високу ціну, яку вони заплатили, захищаючи Україну.

«Мої співчуття і вдячність вам усім – від усіх українців за той героїзм, за те, що вони віддали життя заради нас, заради нашого суверенітету», – звернувся Глава держави до членів родин загиблих воїнів.

Присутня на зустрічі Олена Живко подякувала Володимиру Зеленському за зрівняння добровольців, які захищали Україну, у правах з кадровими військовослужбовцями – учасниками бойових дій. У відповідь Президент зауважив, що вважає це справедливим. Також Президенту передали документи на загиблих добровольців, рідні яких поки що не отримали статусу сім’ї загиблих.

Від імені родичів загиблих добровольців Главі держави передали прохання посприяти тому, щоб їхні імена згадували під час пам’ятних заходів у «Залі пам’яті» в Міністерстві оборони.

About dobrovoltsi

Bitcoin transaction accelerator