Don't Miss
Home / Новини / У Львові презентували книгу Сергія Пущенка “Фронтовий Кобзар”

У Львові презентували книгу Сергія Пущенка “Фронтовий Кобзар”

16 березня, у Палаці Потоцьких, що у Львові, відбувся щорічний вечір творчості присвячений Тарасові Шевченку.

Під час заходу ветерани війни та їх рідні, відомі львів’яни та учні – читати твори великого Кобзаря. Зокрема від Національної академії сухопутних військ ім. Петра Сагайдачного – вірш читала курсантка Валерія Борщун, також солдати 80-ї окремої десантно-штурмової бригади – Халілов Шахін, Ступка Данило. Заступник керівника ГО «Апостольська Чота» Уляна Греділь.

 

Також, в межах вечора презентували унікальне видання, що нещодавно “побачило” світ – книгу “Фронтовий Кобзар”. Автором проєкту є Сергій Пущенко, заслужений діяч мистецтв України й учасник Революції Гідності та війни на Сході.

На обкладинці – воїн з українським автоматом на тлі жовто-синього прапора, на розвороті в кінці — Тарас Шевченко в обладунках сучасного воїна на сучасній війні.

Як зазначив Сергій Пущенко, робота над “Фронтовим кобзарем” розпочалася ще у 2015 році.  Сьогодні ж це книга на 800 сторінок, вона містить колажі, які відтворюють нинішній історичний період життя країни.

Тут світлини бійців добробатів, воїнів Збройних сил України, фронтових кореспондентів, а також знімки з власної фотоколекції, зроблені під час Революції Гідності та війни на Сході України

 

Фото: Василь Гуменюк

About dobrovoltsi

Bitcoin transaction accelerator