Home / Новини / У Львові відкрили документальну виставку, присвячену пам’яті полеглих у боях за Іловайськ

У Львові відкрили документальну виставку, присвячену пам’яті полеглих у боях за Іловайськ

Сьогодні, 27 серпня, на проспекті Свободи у місті Львові відкрили документальну фотовиставку, присвячену пам’яті полеглих у боях за Іловайськ

Відтак, мешканці міста та області, а також гості можуть ознайомитися зі світлинами, які розташували на площі перед пам’ятником Тарасові Шевченкові.

Участь у відкритті виставки взяв перший заступник голови Львівської ОДА Андрій Годик.

“Важко збагнути і осягнути ці цифри: Україна уже сьомий рік веде боротьбу за свою незалежність та свою свободу. Наші військові  боронять на сході наші традиції, мову та можливість бути українцем на своїй землі.  Саме у ці серпневі дні 2014 року відбулися бої за Іловайськ та вихід так званим зеленим коридором, що перетворився на дорогу смерті. Цю виставку потрібно сприймати як картину героїзму наших вояків. Вони, не зважаючи на різні обставини, не зламались і вистояли. Людина жива поки її пам’ятають, і ця виставка – це елемент нашої пам’яті для наших героїв”, – зазначив перший заступник.

Свої роботи представили чотири фотографи: Саша Глядєлов, Макс Дондюк, Макс Левін та Маркіян Лисейко, які були в Іловайську.

Зазначимо, що фотовиставка триватиме до кінця дня. Окрім Львова організатори проводили фотовиставку «На спомин про Іловайськ» в багатьох містах України, серед яких : Київ, Тернопіль, Харків, Суми, Івано-Франківськ та ін.

 

Інформація з сайту: https://loda.gov.ua/news?id=53306&fbclid=IwAR2H2onqNAUOQBNgogRDFDVUupO_9UydYwdm2pShT-hOrMTzBNUKaF6QZg0

 

About dobrovoltsi

Bitcoin transaction accelerator