Don't Miss
Home / Новини / Українці! Бійці та активісти всеукраїнської організації «Об’єднання добровольців» щиро вітають вас з світлим Великоднем!

Українці! Бійці та активісти всеукраїнської організації «Об’єднання добровольців» щиро вітають вас з світлим Великоднем!

Споконвіку для кожного християнина це було найбільш величне та очікуване свято, адже воно символізує перемогу життя над смертю, віру в те, що після найдовшої ночі і безнадії обов’язково прийде новий, світлий день!

Мабуть саме тому Воскресіння Христове особливо трепетно відзначали бійці у підпіллі. Хлопці та дівчата, які всю зиму переховувалися у лісах та криївках, збиралися за святковим столом, ділилися їжею та складали плани на майбутнє.

Саме в цей день приходило розуміння, що боротьба триває!

Вже давно немає комуністичної імперії. Ми зустрічаємо Великдень вільно і без страху. Однак, як і кілька десятиліть тому, страхітливий більшовицький звір не втрачає надії прийти на наші землі і втопити їх у крові.

Ми розуміємо, що знову стоїмо перед викликами і наша боротьба триває!

Тож коли разом із своїми сім’ями та родинами сядете за святковий стіл, пам’ятайте, що можете зробити це лише завдячуючи воїнам, які в ці хвилини ризикують своїм життям, оберігаючи наш спокій.

Помолімося за всіх тих українців, які зустрічають Великдень не в тихій молитві і за святковим столом, а зі зброєю в руках! Попросімо Бога, щоб вони повернулися до своїх рідних здоровими і неушкодженими!

Боремося за рідну землю! Віримо в неї! Бажаємо вам здоров’я та перемог!

Христос Воскрес!

Воскресне Україна!

 

About dobrovoltsi

Bitcoin transaction accelerator