Don't Miss
Home / Новини / Рябошапка підписався, що може бути пов’язаний з ТОП-корупціонерами!

Рябошапка підписався, що може бути пов’язаний з ТОП-корупціонерами!

Вчора антикорупційний комітет мав почути від Руслана Рябошапка відповідь, чому він не підписує подання на зняття недоторканості з Бориса Приходька! Але, прокурор поклав на “Слуг” і на Комітет не з’явився без жодних пояснень. Своїми діями, чи бездіяльністю, Руслан Рябошапка фактично підписується, що може бути пов’язаний з ТОП-корупціонерами! Скоро дізнаємося більше! А поки робимо висновки і готуємося до відвертої розмови з Президентом!
Нагадаємо, що Борис Приходько під час перебування на посаді першого заступника голови Нацбанку став учасником змови по заволодінню 2 мільярдів гривень “Аграрного фонду”. Саме за це отримав підозру та рекордну заставу у 200 мільйонів ще 2014 року. Але, в 2019 був обраний депутатом Верховної Ради, що зупинило розгляд справи в Дарницькому районному суді міста Києва. В той же час новопризначенний Генеральний прокурор, у якого на столі лежить подання на зняття недоторканості з Бориса Приходька, його не підписує.
Першими депутатами, які звернулися з цього приводу до Руслана Рябошапки, були Олег Семінський та Антон Поляков. Останній ініціював через антикорупційний комітет виклик генпрокурора для надання пояснень. Але той не з’явився.

About dobrovoltsi