Home / Новини / Подарунки для діток добровольців: від Львова, до Одеси, Києва і Луганська

Подарунки для діток добровольців: від Львова, до Одеси, Києва і Луганська

Мабуть у День Святого Миколая на подарунки і таку справді теплу магію свята чекають не лише найменші українці, але і їхні вже дорослі батьки і навіть дідусі та бабусі. Це не дивно, адже від самого дитинства ми звикли, що обов’язково мусимо знайти під подушкою хоча б невеличкий гостинець. Та п’ять років тому нашу традицію віроломно порушили кремлівські найманці, які прийшли на наші землі, аби загарбати їх. Багато батьків відправилися на фронт і сім’ям стало не до святкування.

Саме тоді, ще на початку військового конфлікту, бійці та активісти «Об’єднання добровольців» почали робити усе для того, аби дітлахи воїнів зрозуміли, що Святий Миколай не оминає українські домівки незважаючи  ні на що. Спершу ми надавали допомогу лише кільком десяткам сімей. Але наша організація розвивалася, а з нею – розвивалися і можливості. Вже цього року подарунки від «Об’єднання добровольців» отримали діти по всій Україні: від Львова до Одеси, Києва і Луганська.

-Ця традиція, – розповідає голова «Об’єднання добровольців» Олена Живко,- існує ще з 2015 року. Відомо, що добровольці, які пішли на фронт , воювали там без заробітної плати, тому звичайно, що такі подарунки дозволити собі не могли. Зважаючи на це ми розпочали кампанію по збору гостинців для дітлахів. До нас активно долучалися меценати, українська діаспора з-за кордону.

Цей рік не став винятком. Причому, аби подарувати дитині свято до нас вперше долучилися такі гіганти, як торговельна мережа «Метро», компанії «Світоч» та «Ярич». Також були приватні ініціативи. Скажімо, відчутною була допомога почесного консула Угорщини Лариси Малех.

Миколай проминув, а ми досі отримуємо листи з подякою з Луганська, звідки діти пишуть, що ніколи не ласували такими солодощами,  з Одеси, з Миколаєва та інших міст України. Це дуже приємно, бо розумієш, що насамперед робиш добру справу для дітей героїв. Вони довго чекали на своїх батьків, вони пережили багато сліз і горя. І саме тому вони, як ніхто інший, мають право на це свято».

 

About dobrovoltsi

Bitcoin transaction accelerator