Home / Новини / Олена Живко взяла участь у семінарі ОБСЄ «Взаємодія ЗС України з громадянським суспільством…»

Олена Живко взяла участь у семінарі ОБСЄ «Взаємодія ЗС України з громадянським суспільством…»

У Львові розпочав роботу семінар «Взаємодія Збройних Сил України з громадянським суспільством та інші ключові напрями демократичного контролю над збройними силами». В ньому беруть участь представники ОБСЄ та Генерального штабу ЗС України, громадських та безпекових міжнародних організацій, військовослужбовці Львівського гарнізону.

З вітальним словом від імені заступника Міністра оборони України Ганни Маляр та Головнокомандувача ЗС України генерал-лейтенанта Валерія Залужного до учасників семінару звернувся начальник Управління зв’язків з громадськістю ЗС України полковник Богдан Сеник.

— Львівський гарнізон є вже шостим місцем у цьому році, де проводиться семінар ОБСЄ. Унікальність проєкту полягає в тому, що спікерами тут виступають національні експерти ОБСЄ, а також фахові представники від Міністерства оборони та Збройних Сил України. Це дає можливість поєднати теорію з практикою, а також встановити двосторонній конструктивний діалог з учасниками семінару, — наголосив полковник Богдан Сеник.

Наприкінці промови він вручив сувенірний пам’ятний знак від імені Головнокомандувача ЗС України представнику Женевського центру управління сектором безпеки Гражвидасу Ясутісу. Цей центр, зокрема, здійснив цього року моніторинговий проєкт щодо дотримання прав військовослужбовців строкової служби ЗС України.

Протягом двох днів експерти та учасники семінару обговорять низку актуальних тем, як-от: «Вплив громадянського суспільства на формування патріотизму у ЗС України», «Законодавча база для прав і свобод військовослужбовців ЗС України», «Поточний стан гендерної інтеграції в Міністерстві оборони України та Збройних Силах України» та багато інших. Модератором зустрічі є менеджер проєктів у військово-політичній сфері Координатора проєктів ОБСЄ в Україні Олександр Гладкий.

Фото автора

інформація з сайту: https://armyinform.com.ua/2021/11/u-lvovi-rozpochav-robotu-seminar-obsye-vzayemodiya-zs-ukrayiny-z-gromadyanskym-suspilstvom/?fbclid=IwAR1DMwNhFwquQk6dfbfEjeJcrjXDyqCY62ipeFXVNdyGuOJCcOVOAQZUOUA

About dobrovoltsi

Bitcoin transaction accelerator