Home / Новини / Волонтери «Об’єднання добровольців» допомагають пораненим військовим та ЗСУ в гарячих точках.

Волонтери «Об’єднання добровольців» допомагають пораненим військовим та ЗСУ в гарячих точках.

     Вже вдруге за два тижні волонтерам ВГО «Об’єднання добровольців» вдалося зібрати та відвести медичну допомогу для поранених захисників, які лікуються та проходять реабілітацію в Військово-медичному клінічному центрі Західного регіону. Керівник організації Олена Живко постійно тримає зв’язок із медиками та в разі потреби покривають  по можливості запити медзакладу. Надання такої допомоги триватиме й надалі, адже і лікарі, і поранені захисники потребують підтримки в такий нелегкий час.

     Також днями волонтери, незважаючи на небезпеку, доставили гуманітарну допомогу ЗСУ, які зараз захищають нашу країну від рашиської орди в Донецькій, Миколаївській та Сумській областях. Військова амуніція та комплектуючі, продукти та речі індивідуального догляду, мобільні телефони та павербанки, аптечки – все заради того, щоб наші захисники мали змогу професійно працювати і нищити ворога, не думаючи де взяти життєвонеобхідні дрібниці.

Працюють волонтери практично цілодобово, аби військові, як в госпіталі так і в зоні активних дій не відчували браку продуктів та ліків. Допомогу уже третій місяць поспіль надають небайдужі громадяни США та Польщі. Велика подяка, що кожну хвилину українській народ відчуває від наших друзів непереборне бажання допомоги та крепке плече підтримки.

Віримо, Перемога – вже близько!

Слава ЗСУ!

Слава Україні!

About dobrovoltsi

Bitcoin transaction accelerator