Don't Miss
Home / Новини / Добровольців Андрія Луціва та Володимира Іваника відзначили посмертно!

Добровольців Андрія Луціва та Володимира Іваника відзначили посмертно!

21 червня минуло 3 роки, як загинули наші земляки АНДРІЙ ЛУЦІВ, “Крюк” та ВОЛОДИМИР ІВАНИК, “Фофа”. Обоє – бійці добровольці Української добровольчої армії. За покликом серця, коли наша Батьківщина благала про захист, вони залишили свої сім’ї, роботу і пішли на фронт, боронити рідну Україну від рашистів.

30-річний Іваник і 39-річний Луців жили і товаришували в місті Борислав ще до війни. Обоє разом пішли добровольцями на східний фронт, воювали у Пісках та Донецькому аеропорту, а також в Широкиному. Разом піліч-о-пліч захищали рідну землю і разом вона їх поховала.

Смерть чатувала на них під Авдіївкою, сталося це внаслідок прямого влучання ворожого танку по позиціях захисників України 21 червня 2017 року. У тому бою зазнали чисельних осколкових поранень та опіків ще два добровольці УДА, також родом з Борислава.

Похоронені герої з військовими почестями у містах Стебник і Борислав Дрогобицького району.

Вчора родина, друзі та побратими разом молилися за наших Героїв, щоб вони спочивали з миром, а їх подвиг не був даремним і його памятали віками. Після панахиди керівник ВГО «Обєднання добровольців» Олена Живко нагородила побратимів медаллю «Доброволець АТО» посмертно. Відзнаку Андрія Луціва отримала мама Марія, а Володимира Іваника – син. Біль втрати та почуття гордості переповнювали родичів та близьких. Адже Герої не вмирають, вони залишаються в наших серцях назавжди!

About dobrovoltsi

Bitcoin transaction accelerator