Home / Новини / Генпрокурор звільнив посібника ОЗУ Приходька-Давиденка з ГПУ!

Генпрокурор звільнив посібника ОЗУ Приходька-Давиденка з ГПУ!

Війна проти організованого злочинного угрупування Приходька-Давиденка дає перші результати.
Генеральний прокурор Руслан Рябошапка підписав накази про звільнення з посад начальника Департаменту нагляду за додержанням законів у кримінальному провадженні та координації правоохоронної діяльності ГПУ Володимира Бедриківського.
Звертаємо увагу громадськості та читачів на той факт, що пан Бердиківській впродовж багатьох років обслуговував інтереси угрупування Приходька-Давиденка. Через що мав прямі матеріальні вигоди – його син став співзасновником ТОВ «Агродім», що добре видно зі схеми, яку ми підготували в рамках «Громадського розслідування». Скільки коштів пан Бедриківській отримував щорічно від «Агродому», ми обов’язково з’ ясуємо найближчим часом і одразу ж публічно повідомимо. А от генпрокурору Руслану Рябошапці варто приділити увагу на незаконне збагачення Бердиківського та його діяльність на займаній посаді. Насамперед потрібно приділити увагу тому, як пан Бедриківський втручався в кримінальні справи, в яких фігурував Приходько і Давиденко, як перекваліфіковував і закривав їх, як тиснув на суди для прийняття «правильних» рішень?
Всеукраїнське Об’єднання Добровольців готує відповідне звернення на ім’я генпрокурора та в інші правоохоронні органи. Адже Приходько з Давиденком мають сидіти в тюрмі, а не у Верховній Раді. Теж саме стосується і всіх, хто їх обслуговував та покривав.

About dobrovoltsi