Home / Новини / Вибухова загроза: лекції для школярів Українського гуманітарного ліцею

Вибухова загроза: лекції для школярів Українського гуманітарного ліцею

Сьогодні представники «Об’єднання добровольців» спільно з фахівцями Асоціації саперів України провели перші лекції для школярів Українського гуманітарного ліцею Київського національного університету імені Тараса Шевченка.

Їх провели сертифіковані спеціалісти, які приймають участь в гуманітарному розмінуванню зони бойових дій на сході країни.

«Наші лекції пройшли в доволі цікавому форматі. Школярам продемонстрували відповідні відеоматеріали та обладнання, яке використовують при розмінуванні, – розповідає керівник Київського обласного осередку «Об’єднання добровольців» Юрій Кашпуровський. – Не маємо на меті робити з дітей експертів з вибухівки.

Хочемо лише, щоб вони знали головні правила, як поводитися у тій чи іншій ситуації, бо добре розуміємо, що інколи ці знання допомагають людині врятувати життя. Тим паче, коли в країні триває війна і часто небезпечні предмети із зони бойових дій потрапляють і у мирні міста».

Нагадаємо, що нещодавно представники київського офісу «Об’єднання добровольців» підписали меморандум про співпрацю з АСУ (Асоціація саперів України). У рамках цього проекту сторони розпочинають курс навчань-лекцій противомінної  загрози і правил поведінки у місцях ймовірної небезпеки для молоді у навчальних закладах Києва.

About dobrovoltsi

Bitcoin transaction accelerator