Home / Новини / ВБИВСТВО ВОЛОДИМИРА КИЯНА! ЧИ ЗМОЖЕ ПРЕЗИДЕНТ ДОПОМОГТИ ВСТАНОВИТИ СПРАВЕДЛИВІСТЬ?

ВБИВСТВО ВОЛОДИМИРА КИЯНА! ЧИ ЗМОЖЕ ПРЕЗИДЕНТ ДОПОМОГТИ ВСТАНОВИТИ СПРАВЕДЛИВІСТЬ?

 

Третього вересня 2015 року – загинув Володимир Киян ПОЗИВНИЙ «Тайфун». Професійний військовий, здобув освіту артилериста, служив у 802-му реактивному артилерійському полку, брав участь у миротворчій операції в Іраку. 2004 року переїхав на постійне місце проживання до Львова, працював в аграрному бізнесі. З квітня 2014-го — боєць одеського добровольчого батальйону міліції «Шторм». В серпні 2014 року мобілізований, командир батареї, 80-та окрема аеромобільна бригада.

 

І досі обставини загибелі Тайфуна достеменно невідомі.

Тут – останнє відео з камери Тайфуна. тут він якраз йде до 92 бригади розібратись зі справою загибелі групи.

https://tsn.ua/ru/video/video-novini/semya-prosit-rassledovat-zagadochnuyu-smert-v-ato-vladimira-kiyana-pozyvnoy-tayfun.html?fbclid=IwAR16XRtHxPRJC-5v9coZzFHITPge8aGnITycyuk3Z-yZkh95fG9U2Cgq9Eo

Тут – переписка Тайфуна, після якої він і направився до суміжників поговорити.

https://www.facebook.com/aleksei.bobrovnikov/posts/10154691930734305

https://www.youtube.com/watch?v=M-YjMo69vtY

 

Публікуємо лист матері до журналіста Олексій Бобровніков :

«Олексію! Звертається до вас мама Володимира Кияна.

Переглянула ролик про нагородження бійців відзнакою «За довіру». І дуже захотілось мені поділитись своїм болем з людьми, які знали мого сина і не вірять у його смерть на розтяжці. Десятий місяць іде слідство, воно не йде, а тупцює на місці, затягується, а час працює на вбивць.

У вбивстві свого сина я підозрюю бійців 92-ї.

На 5 день після загибелі Володі, приїхав розвідник «Рекс» і розказав мені і родині який мій син герой, і як він прикрив собою частину розвідгрупи. Тільки ніяк не можу зрозуміти, чому мій син був без каски і бронежилета. Скільки я не старалась дізнатись про це – ніхто нічого не знає. Уявіть собі, щоб досвідчений офіцер, який пройшов Ірак, майдан, більше року був на війні – і без бронежилета? Його підлеглі розказували, що він навіть в туалет не виходив ходив без бронежилета. «Рекс» довго переконував нас, що потрібно триматись цієї версії загибелі. Вова, мовляв, посмертно отримає за це Героя України. Мені не потрібен фальшивий герой, мені потрібна правда. Коли я сказала «Рексу», що він бреше, він розповів мені іншу версію загибелі Володі. Володя чомусь від них відійшов і підірвався на розтяжці. Він не знає навіщо Володя відійшов, не знає чому Володя опинився без каски і бронежилета.Кілька місяців тому, в телефонній розмові, «Рекс» озвучив версію про можливе Вовине самогубство.

Для мене це є абсурд. На правду схожа розповідь пана Георгія Туки про розстріл своїми групи Єндрю і вбивство Володі, яку він озвучив відразу після смерті мого сина на 112 каналі. Для мене це є правдою.

Від патологоанатома я знаю, що Вова помер миттєво, а на його бездиханне тіло чомусь накладали жгута на ногу (а смерть наступила від величезної рани на спині), вибрали всі осколки, вимили, (чого не повинні були робити без патологоанатома).

На думку приходить єдиний висновок – замітали сліди. В додаток до цього почистивши тіло, почистили ще й Вовин особистий телефон. Коли я з друзями Володі переглянула домашній Володін комп’ютер, мені усе стало зрозуміло. Володя точно знав, що групу Єндрю знищили свої, а не якась там ДРГ, і що через Сіверський Дінець іде, як він написав, «контрабас», і ще писав: «завтра, послезавтра мне нужно пережить».

Напередодні своєї загибелі він жив одним Єндрю. Вову це хвилювало до такої міри, що власного життя він не пошкодував.

Остання розмова мого сина зі своїм бойовим товаришем відбулась 03.09.2015р. о 00.30 год, в якій він сказав, що вранці піде й огляне місце загибелі.

Як після цього його могли залишити живим?

Всі добре знали, що ні на який компроміс Володя не піде, а смерть можна зручно списати на ДРГ, або ще краще на розтяжку.

Тепер я розумію, чому деякі синові товариші мовчать, а інші просять не надавати розголосу їхню з Вовою переписку – вони хочуть жити і не завдавати нестерпному болю своїм матерям. І я їх розумію.

Усі хто має здоровий глузд – розуміють, що до вбивства Володі Кияна і Андрія Галущенка причетні “свої”. Про це гучно писали й говорили Касьянов і Тука. Попри те маленька зграйка добре «прикормлених» КИМОСЬ виправдовує 92-гу. Відповідно вони можуть найняти собі дорогих адвокатів, підкупити суддів. Моя ж родина може покладатись тільки на Бога і на небайдужих, чесних, безкомпромісних людей, які мають за честь допомагати нам взнати безцінну правду.

Олексію, вибачте мені за мій сумбурний лист, можливо надто емоційний. Після перегляду цього ролика та коментарів до нього я не змогла інакше.

Ще попрошу про наступне. Зі скупих розповідей сина знаю, що він був знайомий з Андрієм Парубієм.

Будь-ласка, можливо він допоможе мені добитись правди. Хоча я сумніваюсь. Вовині друзі кажуть, що ніколи ця влада правди не скаже, оскільки це дуже дискредитує ЗСУ, а я тільки цим нашкоджу собі, але я не боюсь нічого, моє життя зараз – суцільне пекло.

З повагою мама Володі Кияна»

 

Колишній журналіст програми «ТСН. Тиждень» каналу «1+1» Олексій Бобровніков, який проводив розслідування про контрабанду та серію вбивств у «сірій зоні» Донбасу, отримав політичний притулок у Німеччині. Про це він повідомив «Детектору медіа».

Вчора 17 вересня 2020 року під час робочої поїздки дружина Володимира Кияна Ольга разом з сином передали лист прохання Президенту щоб він взяв на контроль розслідування справи про вбивство Володимира Кияна.

Сподіваємось на зрушення у цій справі!

 

 

 

 

About dobrovoltsi

Bitcoin transaction accelerator