Home / Новини / АВАКОВ ПРИЗНАЧАЄ ПОСЛІВ?

АВАКОВ ПРИЗНАЧАЄ ПОСЛІВ?

ВГО «Об’єднання добровольців» вимагає пояснень від Президента щодо звільнення Олега Шамшура з посади посла України у Франції.

Ми бійці-добровольці з подивом дізналися про те, що Володимир Зеленський звільнив Олега Шамшура з посади посла України у Франції та з посади постійного представника України при ЮНЕСКО (за сумісництвом) і призначив Вадима Омельченка.

 

 

А ще більше нас здивувало те, що сталося це призначення на другий день після того, як Шамшур твердо заявив про свою протиросійську позицію та засудив дії представництва французької компанії Danone Russia через рекламний ролик з російським актором Михайлом Пореченковим, що перебуває в розшуку в Україні у справі про «терористичний акт або погрозу його вчинення».

Завдяки переговорам, які вів посол з Генеральний секретарем Danone (Франція) Матіасом Вішером, компанія припинила цю рекламну кампанію на території України. Про це з радістю на своїй сторінці в Tviter повідомив Олег Шамшур.

Ми не розуміємо логіки і політичного вектора нашого Президента. Навіщо звільняти кваліфікованого дипломата, який вже багато років підтримує міцні дружні та партнерські зв’язки з Францією?

Нагадаємо, що Олег Шамшур з лютого 2004 року до грудня 2005 року був заступником міністра закордонних справ, працював послом України в США (2005–2010), був також, за сумісництвом, послом в Антигуа і Барбуда. Послом України у Франції був призначений у жовтні 2014 року. А новопризначений Вадим Омельченко – відомий лише у вузьких політтехнологічних колах, як власник Інституту Горшеніна та газети “ЛБ”. Його пов’язували з Віктором Пінчуком, у якого він працював віце-президентом корпорації “Інтерпайп”, але протягом останніх 15 років Омельченко займався виключно політичним консультуванням Пінчука, Тігіпка, а після Помаранчевої революції – Юлії Тимошенко, Арсенія Яценюка та був одним із організаторів парламентської кампанії Володимира Литвина, яку той програв. Протягом тривалого періоду часу Омельченко постійно живе у французькій Ніцці, а Україну навідує лише для нагляду за медіа та консультаційним бізнесом, яким керує його соратниця, журналістка  та відома блогерка Соня Кошкіна.

Призначення політтехнолога без будь-якого дипломатичного досвіду і навичок в час війни, коли особливо цінуються професіонали закордоном. Що це? Подяка Зеленського  Інституту Горшеніна за PR в передвиборчій кампанії чи вплив Авакова? Так, ми думаємо, що без нього тут теж не обійшлося. Адже, як говорять спеціалісти Інституту, останнім часом активно співпрацюють із головою МВС  і ОПУ вже протягом кількох років.

А цього місця трішки детальніше. Пам’ятаєте, в 2017 році  Міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков став власником вілли, майже за 800 тисяч євро, на 26 кімнат на узбережжі Середземного моря в Італії через фірму Ferdico S.R.L. Як зазначає видання “Наші гроші”  це стало можливим завдяки Інституту Горшеніна. Автори публікації пояснюють, що у 2017 році фірма Avitalia S.R.L, власником якої на 100% є Аваков, поглинула іншу італійську фірму Ferdico S.R.L., одним з членів ради директорів був Вадим Омельченко.  Зараз вілла на 26 кімнат в Італії, якою володіє компанія глави МВС Арсена Авакова, використовується дружиною міністра Інною під туристичний проект.

То може, про призначення нового посла в Франції Зеленському нашептав всюдисущий Аваков?

Ми бійці-добровольці неодноразово заявляли і виступали за відставку  діючого глави МВС. Пане Президенте, невже відтепер і послів призначати буде Аваков? Не слухайте чорта, відправте у відставку, а ще краще до в’язниці, де йому і місце.

І зважте над новим призначенням посла в Франції. Ми вважаємо це якимось непорозумінням та сподіваємося, що цю прикру помилку якнайшвидше буде виправлено. Адже Франція входить до “Нормандської четвірки”, а в Макрона якісь неоднозначні загравання з путіним, він навіть збирається їхати на, так званий, парад до Москви. Та й внутрішньополітична ситуація в цій країні зараз непроста. Тому ми вважаємо, що  у такий час потрібна людина, яка мала б великий дипломатичний досвід і могла б вибудовувати гнучкі, але в той же час принципові відносини із Францією. В час війни ми не можемо наражати країну на ще більшу небезпеку і провокувати конфлікти.

 

About dobrovoltsi

Bitcoin transaction accelerator