Home / Події / СБУ має жорстко реагувати на прояви сепаратизму (Коментар лідера “Правого сектора” Дмитра Яроша щодо нещодавньої заяви СБУ)

СБУ має жорстко реагувати на прояви сепаратизму (Коментар лідера “Правого сектора” Дмитра Яроша щодо нещодавньої заяви СБУ)

Опублікована 21 лютого заява Служби безпеки України свідчить про те, що серед офіцерів українських спецслужб ще лишилися люди, котрі мислять категоріями державності і суверенності України.

Ми погоджуємося з авторами заяви у тому, що в Україні діють сили, котрі роздмухують вогнище сепаратизму і діють на користь іноземних держав (передусім — Москви, одначе варто враховувати і те, що у цілковитому суверенітеті та територіальній цілісності України є не зацікавленими й інші країни).

У зв’язку з цим ми закликаємо СБУ перейти від заяв до дій, посилити власну діяльність по протидії промосковським сепаратистським силам, провести внутрішні чистки на предмет виявлення московської агентури, пришвидшити усунення від влади В. Януковича, котрий своєю діяльністю ставить наший суверенітет під загрозу.

Ті працівники СБУ, котрі сьогодні продемонструють чітку державницьку позицію, не лише посприяють стратегічній перемозі української нації, але й убезпечать власне майбутнє, адже в майбутній українській національній державі спецслужби будуть переформатовані на засадах професійності і патріотизму, а їхні співробітники — забезпечені повагою та високим рівнем життя.

About