Don't Miss
Home / Відео / «ПРАВИЙ СЕКТОР» окупував Львівську міськраду.

«ПРАВИЙ СЕКТОР» окупував Львівську міськраду.

Активісти вимагали звільнити нечистих на руку чиновників.

«Гелена Пайонкевич: Я люблю окупанта!», «Андрій Павлів виконує завдання окупанта – руйнує Львів», «Андрій Галушка. Парковому кату – шину під хату!», «Синютку – на маршрутку!»…

Із такими на низкою інших гасел до сесійної зали Львівської міської ради прийшли активісти «Правого сектору». Кілька десятків людей вимагали звільнення кількох одіозних чиновників. Із собою, в якості «гостинців» правосекторівці принесли карикатури та шини.

Так, під приціл «Правого сектора» потрапили відразу шість чиновників:

Начальник управління екології та благоустрою Андрій Галушка. Саме з «благословення» Галушки цієї весни планомірно вирубували Снопківський парк під невідому забудову.

Директор Департаменту містобудування Андрій Павлів. Цей чиновник часто «закриває очі» на афери із забудовую у місті Львові.

Заступник міського голови з питань містобудування та інфраструктури Львівської міської ради Володимир Шевчук. «Павутина» із незаконними забудовами, халтурними ремонтами, неосвітленими вулицями та цілою низкою інших негараздів, з якими щодня стикаються львів’яни, починається із Володимира Шевчука.

Керівник юридичного відділу ЛМР Гелена Пайонкевич. Її «Правий сектор» звинувачує у свідомому прикриванні афер, які робляться у стінах ЛМР.

На кожного із горе-менеджерів мерії у «Правого сектора» є ціла низка доказів їхньої протиправної діяльності.

Виступаючи на сесії ЛМР, заступник керівника «Правого сектора» Львівщини Віталій Сергатюк зазначив – якщо депутати міськради та мер не прислухаються до вимог винних не буде покарано, то правосекторівці вдадуться до більш радикальних заходів.Міський голова Андрій Садовий доволі неоднозначно відреагував на вимоги збунтованої громади Львова. «Це є політична акція, напередодні виборів, це є шалупень, яку змиє львівський дощ», – емоційно зазначив мер у відповідь на запитання, чи звільнити він одіозних підлеглих. Між іншим, «шалупень» в перекладі із російської означає «непотріб», «сміття». Не хочеться думати, що саме так про львів’ян та їх щоденних проблем ставиться Андрій Садовий.

 

About dobrovoltsi