Home / Події / “Правий сектор” не погоджується з призначенням В. Замани уповноваженим Верховної Ради по контролю за Збройними силами України

“Правий сектор” не погоджується з призначенням В. Замани уповноваженим Верховної Ради по контролю за Збройними силами України

22 лютого депутатами Верховної Ради України був назначений уповноваженим по контролю Збройними силами України генерал-полковник Володимир Замана.

Це призначення Центральний штаб “Правого сектору” розцінює як недоречне з кількох причин. По-перше, з 18 лютого 2012 року по 19 лютого 2014 року генерал Замана був Головнокомандувачем Збройних сил України. Обіймання такої високої посади при президентстві Януковича саме по собі ставить знак питання над доречністю повторного призначення п. Замани очільником ЗСУ. По-друге, 19 лютого 2014 року, під час активної фази протистоянь між народом та бандитським режимом, В. Замана був призначений заступником секретаря РНБО.

З огляду на це закликаємо депутатів переглянути своє рішення і призначити уповноваженого Верховної Ради по контролю над Збройними силами України людину, котра буде узгоджена з Майданом, зокрема з Самообороною, воїнами-афганцями та “Правим сектором”.

Центральний штаб “Правого сектору”

About