Home / Новини / У ЛЬВОВІ АКТИВІСТКА ОБЛИЛА СЕБЕ БЕНЗИНОМ І НАМАГАЛАСЬ ПІДПАЛИТИ!

У ЛЬВОВІ АКТИВІСТКА ОБЛИЛА СЕБЕ БЕНЗИНОМ І НАМАГАЛАСЬ ПІДПАЛИТИ!

Жінка анонсувала самопідпал ще напередодні.

У Львові керівниця всеукраїнської громадської організації “Об’єднання добровольців” Олена Живко облила себе бензином і намагалася підпалити. Зробила вона це, щоб привернути увагу до “беззаконня і тиску” на її рідних з боку поліції.

Як повідомляє “Укрінформ”, біля будівлі поліції, де Живко збиралася здійснити самоспалення, про яке оголосила напередодні в Facebook, зібралося близько 200 людей.

Коли жінка облила себе бензином, поліція зреагувала швидко, правоохоронці скрутили їй руки, вибили з рук запальничку, і не дали можливості себе підпалити.

На місці чергували поліцейські, служба ДСНС, карета швидкої медичної допомоги.

Напередодні Живко у соцмережі написала, що о 8:00 ранку на вулиці Городоцькій, 124 планує облити себе бензином.

“Може тоді Арсен Аваков (міністр внутрішніх справ – ред.) побачить той беспредєл, який твориться у місті очільником обласного управління поліції Василем Віконським”, – написала Олена Живко.

Вона розповіла, що її брат відвозив важкохворого батька до Києва на термінову операцію на серці, проте дорогою машину зупинили і брата затримали. Жінка хоче дізнатися, де зараз перебуває її брат і чому його затримали.

Люди, що прийшли до будівлі поліції, дізнавшись, що справа щодо затримання брата рухається дуже швидко, і вже сьогодні йому мають обрати запобіжний захід в Галицькому суді міста Львова, колоною рушили до суду, пише видання.

Також зазначається, що Живко погрожує оголосити безстрокову акцію голодування під стінами Головного управління поліції у Львівській області у разі, якщо її брата не відпустять, а й надалі “будуть чинити тиск на активістів та ветеранів російсько-української війни”. Більше читайте тут: https://tsn.ua/ukrayina/u-lvovi-aktivistka-oblila-sebe-benzinom-i-namagalas-pidpaliti-1600867.html?fbclid=IwAR3W2SlUTyJxiBcLzABh3OVFGaeXQArYMYMhCaDaxynXLU5npl2FLTuHcAE

 

About dobrovoltsi