Home / Офіційні звернення / Звернення “Правого Сектору” до найбагатших та найвпливовіших громадян України

Звернення “Правого Сектору” до найбагатших та найвпливовіших громадян України

За роки незалежності України слово «Олігарх» набуло негативного змісту у головах громадян України. З олігархами в Україні асоціюються лише корупційні схеми, розкрадання, кримінальні «розборки».

Сьогодні у Вас є шанс змінити відношення людей до себе ставши на їхню сторону з метою зупинення кровопролиття. Ми всі розуміємо що ви маєте визначальні економічні важелі впливу на Януковича, ми усвідомлюємо, що позбавившись Вашої підтримки Він буде змушений зупинити кровопролиття оскільки фінанси це – єдиний ресурс який сьогодні дозволяє Януковичу боротися з власним народом.

Просимо Вас зупинити будь яку підтримку діючої Влади та оголосити її представникам повний економічний та психологічний бойкот з наступними вимогами до Януковича:

1. Негайна конституційна реформа в Україні , з урахуванням висновків Венеціанської комісії.

2. Створення нового технічного уряду, під головуванням авторитетної не заполітизованої людини, уряд повинен бути сформований з найкращих фахівців, що не мають політичного окрасу та політичних амбіцій.

3. Розпуск Верховної ради, як органу, що не зміг взяти на себе відповідальність і вирішити конфлікт.

4. Відставка Януковича.

Підтримка Вами цих вимог і Ваш тиск на Януковича з метою їх реалізації дозволить зупинити кровопролиття в країні і зберегти її цілісність і суверенітет.

Лідер Правого Сектору Дмитро Ярош

About