Home / Офіційні звернення / ЗВЕРНЕННЯ ДО МАТЕРІВ СОЛДАТІВ ВНУТРІШНІХ ВІЙСЬК

ЗВЕРНЕННЯ ДО МАТЕРІВ СОЛДАТІВ ВНУТРІШНІХ ВІЙСЬК

Перебуваючи в агонії, бандитська влада діє цинічно. Зокрема, злочинний режим Януковича використовує ваших дітей у якості гарматного м’яса. Молодим хлопцям, котрі опинилися у внутрішніх військах не за власною волею, довелося стати живим щитом між повсталим народом та антинародною і антиукраїнською бандою. Ба більше, під час силових сутичок за спини ваших дітей ховаються співробітники “Беркуту” — вгодовані і професійно вишколені свині, котрих влада вважає своєю ударною силою у боротьбі з народом.

Революціонери не хочуть бити ваших дітей, хоч і розуміють, що дехто з них дав себе обдурити пропагандою, котру здійснюють їхні зверхники. Так, зокрема, на початку сутичок 19 грудня солдатів внутрішніх військ військ закликали розійтися і не протистояти демонстрантам. Згодом, коли ті чи інші солдати опинялися поза строєм і потрапляли у руки революціонерів, до них не застосовувалася сила. Проте ми, українські революціонери, змушені використовувати силу відносно солдатів ВВ, адже вони ситуативно опинилися на боці наших ворогів.

У зв’язку з цим ми звертаємося до вас, матері, стати на захист власних дітей, а разом із ними — і усього народу. Не допустіть того, щоб ваші сини прийняли на себе вибух народного гніву, котрий насправді адресований Януковичу на його кліці. Створюйте комітети солдатських матерів. Приїжджайте на місця дислокації ваших синів. Забирайте їх із частин усіма доступними методами і засобами. Якщо вам не вдається цього зробити — влаштовуйте акції протесту, пікетуйте, блокуйте місця дислокації ваших синів, тисніть на їхніх командирів. Врятуйте своїх синів, а ми — врятуємо Україну!

Правий сектор

About