Don't Miss
Home / Офіційні звернення / ЗВЕРНЕННЯ ДО ЛІДЕРІВ МАЙДАНУ

ЗВЕРНЕННЯ ДО ЛІДЕРІВ МАЙДАНУ

Нинішня революційна ситуація в країні поклала на вас величезну відповідальність за долю усієї нації. Виправдати той величезний кредит народної довіри, котрий ви маєте, – це ваш головний обов’язок. Не виправдати його – значить здійснити зраду, за яку рано чи пізно доведеться відповідати.

Ми вітаємо ті зміни, котрі ви продемонстрували протягом кількох останніх днів, те, що ви починаєте діяти з більшою революційною послідовністю. Сама бандитська влада змушує вас і усіх українців чітко усвідомити, що якісь «мирні переговори», торги із нею неможливі. Режим внутрішньої окупації на чолі з Януковичем – це зграя розбійників і шулерів, котрі звикли нав’язувати власні правила гри, але потім їх не дотримуватись. Режим внутрішньої окупації на чолі з Януковичем – це кліка виродків, котра діє методами сили і обману. Перемогти їх можливо лише тоді, коли ми будемо грати за власними правилами і диктуватимемо те, чого ми хочемо.

Відтак, переговори і пошук «консенсусу» з режимом Януковича – це зрада. Мінімальні вимоги на кшталт відставки уряду Азарова – це шлях в нікуди. Бачачи подібну «скромність» у вимогах, чинна влада лиш заохочується до реваншу. Якщо ж під тиском народу вона й задовольнить ці вимоги, то лише для того, щоб демобілізувати населення, а потім завдати удару у відповідь.

Ми закликаємо вас діяти з позицій сили і диктату, а не випрошування! Людського ресурсу, наявного зараз у Києві, і, тим паче, тих людей, котрі з’їдуться до столиці в неділю, цілком достатньо, щоб кардинальним чином змінити долю нашої країни. Цим кроком є проголошення нелегітимності чинної влади і створення революційних органів правління.

Привладна банда сьогодні деморалізована. Щури тікають із тонучого корабля, щоб уберегти власні нікчемні шкури від справедливої народної відплати. Процес розкладу охопив не лише вертикаль влади та Партію регіонів, але й силові органи, зокрема міліцію. Армія та СБУ перебувають в очікуванні. Використовуймо це! Сильніше тиснімо на владу злочинців! Завдаваймо Системі відчутних ударів, і вона розвалиться! Давайте ставити виродків, котрі узурпували владу, перед доконаними фактами! Саме так куються Великі Історичні Перемоги!

Нашою програмою має бути:

  • Ліквідація режиму внутрішньої окупації. Оголошення вищого керівництва поза Законом. Відставка і арешт В. Януковича та його найближчих посіпак (зокрема злочинців з уряду, МВС тощо).
  • Проголошення революційного правління: скликання Національних зборів, створення Революційного Уряду, перебирання всієї повноти влади в Україні.
  • Денонсація договорів підписаних з Російською Федерацією, що суперечать Конституції України.
  • Повна і всеохопна люстрація. Революційне очищення нашого суспільства від ворогів України. Заборона діяльності Партії регіонів, КПУ та інших бандитських об’єднань.
  • Скликання Конституційної Асамблеї.
  • Звільнення всіх полонених режиму внутрішньої окупації (http://kvp.in.ua/?p=427).
  • Утвердження національного народовладдя.
  • Підписання асоціації з ЄС, деколонізація, дерусифікація та декомунізація України.
  • Переформатування СБУ та включення до її складу дієвих учасників націоналістичного руху (зокрема бійців «Правого сектору»).

Не варто вести перемовини з бандитами! Не варто орієнтуватися виключно на існуючу юридичну базу та конституційне поле. Творімо нову правову дійсність, силове поле якої дозволить нам реалізувати вище окреслені пункти.

Нація не здобуде нічого, якщо боротиметься за ЩОСЬ, а не за ВСЕ, що їй належить. Зійдемо на манівці рабського жебракування і компромісів – програємо. Триматимемося вузького шляху Національної революції – навіки змінимо долю Вітчизни! І нехай нашу Боротьбу благословить Господь!

Провідник ВО «Тризуб» ім. С.Бандери Дмитро Ярош

Головний командир ВО «Тризуб» ім. С.Бандери Андрій Стемпіцький

About