Home / Офіційні звернення / Партія регіонів та КПУ — злочинні угрупування, діяльність яких має бути припиненою (Розпорядження Центрального штабу “Правого сектору”)

Партія регіонів та КПУ — злочинні угрупування, діяльність яких має бути припиненою (Розпорядження Центрального штабу “Правого сектору”)

Протягом не одного року в Україні діють дві антинародних, антиукраїнських сили, на сумлінні яких лежать численні нещастя українського народу. Мова йде про Партію регіонів та КПУ. Перша є кістяком нинішнього кримінально-олігархічного режиму і, злившись із державним апаратом, фактично забезпечує панування в країні виразно авторитарної диктатури. Друга є правонаступницею окупантів-більшовиків і нині являє собою важливий елемент злочинної олігархічної системи.

З перспективи державних інтересів української нації зміст діяльності КПУ та Партії регіонів полягає у тому, що вони створили злочинний антинародний режим, котрий:

1. систематично проводить політику здачі наших національних інтересів, в т.ч. і суверенітету, іншим державам (передусім — Російській федерації);
2. організував систему соціально-економічного гноблення українського народу;
3. утвердив корупцію як невід’ємний елемент української дійсності;
4. постійно здійснює антиукраїнську гуманітарну політику;
5. посилив свавілля чиновників та т. зв “правоохоронних органів”;
6. посприяв збагаченню власників великого капіталу за рахунок зубожіння широких мас населення;
7. постійно спричиняє небезпеку для суверенітету та територіальної цілісності України.

У зв’язку з цим Центральний штаб “Правого сектору” наказує усім своїм локальним загонам докласти максимум зусиль для припинення діяльності антинародних злочинних угрупувань. Діяти при цьому потрібно усіма доступними методами.

Також звертаємося до прихильників “Правого сектору” діяти аналогічно і в залежності від наявних сил і можливостей припиняти діяльність зазначених угрупувань.

About